STS Appeals Interview from July 19-22

The following student appellants are scheduled for interview on the following dates and time.
(On the interview day, you may bring documents that will support your appeal. Also, please bring one 2×2 photo. Thank you.)

July 12, Tuesday, 8:30AM – 11:00AM

  1. Ador, Mariah Raisee
  2. Almaden, Shaira Ina Mae
  3. Aloyan, Rose Del
  4. Ampoon, Mary Rose
  5. Andujar, Kris Emmanuel

July 12, Tuesday, 1:30PM – 5:00PM

  1. Apa-ap, Trisha Maie
  2. Arances, Pevie Joy
  3. Artes, Kristel Kaye
  4. Asucro, Nicole
  5. Atienza, Khyienne Zairhyze
  6. Bacaltos, Ed Samuel
  7. Bacunador, Alin Mae
  8. Bensig, Alvin Dave
  9. Bentazal, Analiza
  10. Camalongay, Kristel Nicole

July 13, Wednesday, 8:30AM – 11:00AM

  1. Cantago, Marie Faye Stephanie
  2. Capuyan, Thea
  3. Casibo, Joanna Mie
  4. Cortes, Alexa Van
  5. Enriquez, Amparo Aaran

July 13, Wednesday, 1:30PM – 5:00PM

  1. Escobido, Sheila Mae
  2. Galera, Jermyn Jell
  3. Gomez, Eli John
  4. Gudito, Monique
  5. Gultiano, Janille Rose
  6. Hora, Leolar May
  7. Jabagat, Ritchie
  8. Laoagan, Ikecraig Jean
  9. Lapuz, Christian Jeremy
  10. Lim, Krystal Joy

July 14, Thursday, 8:30AM – 11:00AM

  1. Luzon, Xena Shahannah Valeris
  2. Marquez, Romae Chanice
  3. Masbate, Riva
  4. Miñoza, Gwyngie
  5. Mocorro, Kyleen Alyssa

July 14, Thursday, 1:30PM – 5:00PM

  1. Noynay, Danny Boy
  2. Ordona, Kieran Shane
  3. Panambitan, Tonie Andria
  4. Pardillo, Charm Angel
  5. Piala, Abigail
  6. Pino, Alvin
  7. Sayson, Rhodel
  8. Selanova, Alyssa
  9. Solon, Christine Margarette
  10. Suan, Eden

July 15, Friday, 8:30AM – 11:00AM

  1. Talisaysay, Silas Vincent
  2. Togono, Genie Marie
  3. Urgel, Julie Irish
  4. Valdez, Ruthy Mae
  5. Yagonia, Fe Eloisa

July 15, Friday, 1:30PM – 5:00PM

  1. Abenoja, Marianne Lourdez
  2. Alberca, Ria Gay
  3. Andan, Mary Shermane
  4. Apawan, Eloise Jade
  5. Auman, Allison
  6. Aureo, Julie Mae
  7. Bajar, Sheena Mae
  8. Baldelovar, Alyssa Camille
  9. Bernal, Edjeans
  10. Brigoli, Fhebbie Earl

July 19, Tuesday, 8:30AM – 11:00AM

  1. Bulingot, James
  2. Cambangay, Queenie
  3. Cartalla, Lezel Mee
  4. Cordero, Rodiel
  5. Deiparine, Dianne

July 19, Tuesday, 1:30PM – 5:00PM

  1. Diño, Jobel
  2. Diño, John Jewell
  3. Doverte, Alaia Kirsten
  4. Enhaynes, Phoebe
  5. Ferrer, Judalyn
  6. Ganut, Reina Jade
  7. Iway, Ma. Teresa
  8. Lanzon, John Dave
  9. Logroño, James Rey
  10. Lozano, Christine Ann

July 20, Wednesday, 8:30AM – 11:00AM

  1. Loro, Ma. Clarisse
  2. Luar, Mitzi
  3. Magdalaga, Mark Joseph
  4. Maranga, Sarena Linda Isabel
  5. Montecillo, John Carlo Thadeus

July 20, Wednesday, 1:30PM – 5:00PM

  1. Montesclaros, Jose Paterno
  2. Nery, Virjun Rae
  3. Ocdenaria, Crea
  4. Orcullo, June Irekka
  5. Pahang, Abigail
  6. Palompon, Deni Marielle
  7. Pialago, Cecille Angela
  8. Projimo, Marie Ollavech
  9. Regalado, Janita
  10. Reyes, Justine

July 21, Thursday, 8:30AM – 11:00AM

  1. Robin, Mark Danielle
  2. Rosco, Janine Alexis
  3. Ruizo, Melanie Joy
  4. Sanchez, Korina
  5. Sato, Kristien

July 21, Thursday, 1:30PM – 5:00PM

  1. Suerte, Liezel
  2. Talaugon, Sarah Angelica
  3. Taleon, Merryll Kristine Meech
  4. Tumulak, Charina Joy
  5. Vallecer, Kent Alexis
  6. Alberca, Maharlika
  7. Bajao, Lovely Jean
  8. Baldesco, Christine Gae
  9. Belasoto, Joyce Erlinda
  10. Benedicto, Joanne Fengee

July 22, Friday, 8:30AM – 11:00AM

  1. Besabella, Orlyn
  2. Buna, Donald John Roy
  3. Butron, Mia Valerie
  4. Cabrillos, Krissha Marie
  5. Cortes, Elouisa Angela

July 22, Friday, 1:30PM – 5:00PM

  1. Dalaota, Katrina
  2. Duarte, Solayka Rey
  3. Eder, Joanna Lein Marie
  4. Encabo, Christian Luke
  5. Ensendencia, Rhea
  6. Erandio, Phoebe
  7. Estole, Jay Juvah
  8. Fallore, Marife
  9. Famat, Ruffa Mae
  10. Lumanta, Angelo Rey
Advertisements